Cnc Router

CNC ROUTER HASSASİYETİ

Özdemir Makina | Türkiye'nin CNC Router Üreticisi

MASAÜSTÜ CNC ROUTER HASSASİYETİ

Masaüstü Mini Cnc Router modellerimiz İle İlgili Sorduğunuz Sorulardan birisi olan hassasiyet Konusu Hakkında Sizlere Bilgi Vereceğiz. Bu Tür Mini Cnc Router modelleri İçin Çoğu İmalatçının Vermiş Olduğu Mikron Seviyeleri Sizleri Yanıltmasın. Çoğu İmalatçının Sunduğu Hassasiyet 0.0001mm’dir. Peki Doğruluk Payı Varmı ? Bu Hassasiyeti Yakalayabilirmi Cnc Router ?

MASAÜSTÜ CNC ROUTER HASSASİYETİ VE YAPILAN AR-GE SONUÇLARI

Özdemir Makina Cnc Olarak müşterilerimize Sunduğumuz Makinalarımızda Dürüstlük Bizim İçin Tek Önemli Noktadır. Yıllardır İşini iyi yapmak kazancının karşılığı değil Karakterinin yansımasıdır mentalitesinde Yürüdüğümüz noktada müşterilerimiz bizden memnun bizde bu süreçten memnunuz.

Cnc Router İle Yapılan İşlemelerde Kesinlikle Bir Hareket-İşleme Toleransı Bulunmaktadır. Aldığınız Makina bir İşleme Merkezi Kadar Donanımlı Ve Dolu Bir Süreçten Geçmediği İçin Kaliteli bir Cnc Router bulmanızın zor olduğunu biliyoruz. Özdemir Makina Olarak Sizler İçin Elimizden Geleni Yaparak Minimum Hassasiyet , Yüksek Kalite , Pürüzsüz İşleme hakkında detaylı Çalışmaları Yaparak Makinalarımızı Sizlere Sunmaktayız.

Peki bu Hassasiyet Değerleri Sizin İçin Yeterlimi?

Bu Tür Mini Cnc Routerlar Genellikle Mach3 , Arduino , El Paneli ile Kullanılır.  Ve Bunlarında Hassasiyeti Ortalama 0.001mm civarlarındadır. Tabiki Önemli Nokta Eksenlerde Kullanılan Step Motorlar Ve Sürücüleridir. Peki Bu 0.001lere Ulaşmak Mümkünmüdür ?Hepiniz Gibi Bizimde İstediğimiz Bir Sonuç Olsada Maalesef Bu Hassasiyetler Mümkün Değildir.Sebepleri İse Her Türlü Mekanik , Elektronik Ürünlerden Oluşmaktadır. Biliyorsunuzki bu hassaslık İçin Montaj Kısmında Hassas ve Kaliteli Cihazlarda Ölçüm yapılmalı. Buda Uygun Fiyatlı Cnc Router’lar İçin Fiyat Kavramını Çok Büyük Ölçekte Değiştirmesine Sebebiyet veriyor.

Özdemir Makina Mini Cnc Ne Kadar Hassas İşler Yapabilir.

 

Özdemir Makina Olarak Yıllardır İşini iyi yapmak kazancının karşılığı değil Karakterinin yansımasıdır mentalitesinde Yürüdüğümüz noktada Çoğu Rakip Firmanın Yapmadığı Testleri , Ölçümleri Hassas Şekilde Yaparak Müşterilerimize Kaliteli Bir Hizmet Veriyoruz. İşte Hassasiyeti Etkileyen Birkaç Nokta ;

  • Eksenlerin Paralelliği Ve Dikliği
  • Spindle Motor Ve Z Ekseni Hassas Dikliği
  • Kullanılan Mekanik Malzemelerde Ve Elektronik Kısımdaki Boşluk Ve Kalite Oranı

Aşşağıda Göründüğü Gibi Test Aşamalarımızdan Bir Video İle Yaptığımız Testlerden Küçük Bir Kısmını Görebilirsiniz.

Özdemir Makina Mini Cnc Router Hassas Test Süreçlerinden Bir Video;

Cnc Router Serilerimizde Titizlikle Yaptığımız AR-GE Ve Daha Sonrasındaki Üretim Sürecinden Elde Edilen Bilgilerimize Ve Yapılan Çalışmalara Göre Cnc Routerların Ortalama Hareket ve İşlemelerden sonra 0.01-0.05 Hassasiyeti Bulunmaktadır.

Özdemir Makina Mini CNC Router Fiyatları

Yıllardır Bulunduğumuz Sektörde Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda Kaliteli İş Yaparak Ortaya Çıkardığımız Modellerimiz İle Sizlerde Cnc Router Sahibi Olabilirsiniz. Özdemir Makina Olarak Farklı Sektörler İçin Farklı Modellerimiz Bulunmakta Ve İstediğiniz Özelliklerde Makina Özelleştirmesi Yapabilirsiniz. Bu Yüzden Net Bir Fiyat Mümkün Değil. Dilerseniz Sitemizin Mağaza Kısmından Dilediğiniz Modelimizi İstediğiniz Seçenekler İle İstediğiniz Özellikleri İle Oynayıp Kendinize Göre Uygun Bir Biçimde Seçebilirsiniz. Fiyatlarını Görüp Dilerseniz Bizi Arayarak Sipariş Verebilir, Dilerseniz Mağazamıza Gelip Makinalarımızı Test Edip Stoktan Teslimat Alabilirsiniz.

İşini iyi yapmak kazancının karşılığı değil Karakterinin yansımasıdır.

TÜRKİYENİN CNC ROUTER İMALATÇISI ÖZDEMİR MAKİNA

Sektörünüz Hakkında Makina Seçimi İçin Ve Stok Durumu İçin Her Zaman Arayabilirsiniz.

Listeye geri dön

İlgili gönderiler