Cnc Router

CNC ROUTER İLE MERMER İŞLEME

CNC ROUTER ÖRNEK

CNC ROUTER İLE MERMER İŞLEME

Özdemir Makinadan Aldığınız Cnc Router’lar İle Mermerlere Yazı Yazma , Desen İşleme , Üç Boyutlu  İşleme Yapabilirsiniz.

MERMER İÇİN CNC ROUTER SEÇİMİ

Bildiğiniz Üzere Mermerler Ahşap,Plastik gibi materyallerden çok daha serttir.Yapılan Standart Makinalar Ahşap, Plastik , Kompozit gibi farklı maddeleri İşlemekte zorluk Çekmezler.Fakat Mermerin Sertliği Makina Seçiminde Önemli bir etkendir. Cnc Router’ı Mermer İçin seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Mini Serilerinden Değilde Hem Mekanik Hem Donanım olarak Daha Güçlü Bir Makina Seçmeniz Gerekmektedir. Özdemir Makina Olarak Sizlere Bu Konuda Farklı Modellerimiz ile yardımcı oluyoruz.

CNC ROUTER’LARIN MERMER SEKTÖRÜNDE ETKİSİ

Cnc Router’lar Bildiğiniz Gibi Çok Farklı Sektörlerde Ve Çok Fazla Sektörde yer alan Çeşitli Materyaller işleyerek Çeşitli Alanlarda İşleri Fazlasıyla Kolaylaştıran Makinalardır.

İşte Bu Sektörlerin biriside Mermer Sektörüdür. Mermer Sektöründe Dilerseniz Cnc Router İle Mezar Baştaşı Yazabilir Veya 3 boyutlu Çalışmalar Yapabilirsiniz.

Örneğin bir Hamam,Cami,Çeşme Gibi Yerlerde 3 boyutlu Çalışmalar İle İşlemeler Yapabilirsiniz.

MERMER İÇİN UÇ SEÇİMİ

Mermer İşleme Yaparken Cnc Routerlarınızda Dikkat Ediceğiniz En büyük Unsur Takım Seçimidir.

Takımlarınızı Mermer İşlemek İçin Yapılan Özel Takımlardan Seçmeniz Sizin İçin Faydalı Olucaktır.

MERMER İÇİN ÖRNEK ÇALIŞMALAR

Aşağıdaki Videolarda Mermer İşleme Ve Yazı Yazma İşlemlerine Örnekler Bulunmaktadır.

Bu tip uygulamalar klasik bir mermer yazı makinasına göre hızlı,kaliteli,ve kolay uygulamalardır.

Örneklerde görüldüğü gibi Cnc Router’in size sunduğu imkanlar ile Farklı Sertlikteki Mermerleri İşleme Yapabilir Yazı Yazabilir İşlerinizi Kolaylaştırıp Hızlandırabilirsiniz.

Cnc Router İhtiyaçlarınızda Tercih Edebileceğiniz Özdemir Makina Olarak Sizlere Özel Modellerimizi İnceleyebilir. Dilerseniz Bizi Arayıp İşleriniz Hakkında Detaylı bilgi alabilir Makine Seçiminde Bizlere danışabilirsiniz.Farklı Modellerimiz İle Sizlere Kesintisiz,Hızlı Ve Kolay Hizmet Vermeye Çalışmaktayız.

Ankara Ostimde Bulunan Firmamızı Ziyaret Edip Makine Modellerimiz Hakkında Bilgi Alıp Örnek Çalışmaları Yerinde Görüp Makinaları Yerinde İnceleyebilirsiniz. Özdemir Makina Olarak Sadece Türkiye Değil Farklı Ülkelere Sudan başta olmak Üzere Yurtdışınada Gönderdiğimiz Makinalar İle Türkiye’nin Cnc Router İmalatçısı Olmaya Devam Ediyoruz. Müşteri Memnuniyetleri İle İlerleyen İşimizde Sizleride Aramızda Görmek İsteriz.

İşini iyi yapmak kazancının karşılığı değil Karakterinin yansımasıdır.

TÜRKİYENİN CNC ROUTER İMALATÇISI ÖZDEMİR MAKİNA

Sektörünüz Hakkında Makina Seçimi İçin Ve Stok Durumu İçin Her Zaman Arayabilirsiniz.

Listeye geri dön

İlgili gönderiler