Cnc Router

Cnc Router İle Ahşap Üzerine Fotoğraf Kazıma

CNC ROUTER ÖRNEK

AHŞAP MDF ÜZERİNE FOTOĞRAF İŞLEME

Özdemir Makina Olarak Cnc Router Kullanım Alanlarının Başında Gelen Hediyelik Eşya Sektöründe Son Zamanlarda büyük ivme kazanmış ve büyük ilgi görmüş olan Ahşap üzerine fotoğraf işleme nasıl yapılır bu konuda sizlere anlatmaya çalışacağız.

Biliyorsunuz ki Cnc Routerlar Hediyelik Eşya Sektöründe Son zamanlarda Çok büyük bir role sahip ve gittikçe yaygınlaşan makinalar olmaya başladı.Özellikle Mini Cnc Router Serileri Gittikçe Hızlı Yayılıp Hediyelik Eşya Sektöründe büyük bir rol almaya ve hizmet vermeye başladı.

İşte son zamanlarda ilgi gören Ahşap Üzerine Fotoğraf İşlemede Cnc Routerlar ile yapılabiliyor. Özdemir Makina olarak Sizlerden gelen yoğun istekler dahilinde bu makale ile Sizlere Anlatım Gerçekleştireceğiz.

Hangi Renk MDF Tercih Etmelisiniz ?

Kullanmanız Gereken Mdf’yi Beyaz Tercih etmenizi Öneririz. (Resimlerin ve Fotoğrafların Belirginliği ve netliği İçin) Malzemenizin Renk Seçimi Ortaya Çıkan Resimi Doğrudan Etkileyecektir. Bu Yüzden Seçim yaparken belirgin bir renk kullanmaya Özen Gösterin. Beyaz MDF Bu İşlemde İşinizi Görecektir.

HANGİ PROGRAM İLE TAKIM YOLU OLUŞTURACAKSINIZ ?

Cnc Router’larınız İçin PhotoVCARVE veya Halftoner Programları İle Fotoğraflarınızı Kullanarak Takım Yolu Oluşturabilirsiniz. Mini Cnc Router’lariniz ile Dilerseniz Nokta , Dilerseniz Çizgisel olarak İşleme Yapabilir.İstediğiniz Aralığı Veya Ayarı Yapabilirsiniz.

HANGİ TAKIMI TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Cnc Router’larınızda V Bit Takımları Kullanarak Ahşap Üzerine Resimlerinizi İşleyebilirsiniz.

Takımınızın Açısı Ve Vericeğiniz yana kayma ayarı doğrudan Çıkan Fotoğrafı Etkileyecektir.

NASIL OLUYOR VE NEYE DİKKAT EDİLMESİ GEREKİYOR ?

Cnc Router’ın 3 ekseninde Eş zamanlı Hareket Ettiği  bu İşlemede  Makinanızın Kalitesi ve Hızı Oldukça Önemlidir. Bunun Yanı Sıra Kullanmış Olduğunuz Takım Doğrudan Etkili Olucaktır Takımınızın Seçimini yaparken Dikkat Etmeli Ve Özenle Seçmelisiniz.Bu İşlemenin Önemli Noktası Malzeme Seçiminiz Ve Malzemenizin Rengidir.Malzemenizin Üst Yüzeyi İle İç kısmının yani işlendikten sonraki çıkan yüzeyin rengin farklı olması Önemlidir. Özdemir Makina Cnc Router’larımız İle Sorunsuz İşleme yapabilir, İşlerinize Kesintisiz Devam Edebilirsiniz.

 

Sizlerde Cnc Router Ve Mini Cnc İhtiyaçlarınız İçin Özdemir Makina’ya Gelebilir Dilediğiniz Modeli Satın Alabilir , Sorunsuz ve Kesintisiz bir şekilde İhtiyacınız Olan işlerde kullanabilirsiniz.

İşini iyi yapmak kazancının karşılığı değil Karakterinin yansımasıdır.

TÜRKİYENİN CNC ROUTER İMALATÇISI ÖZDEMİR MAKİNA

Sektörünüz Hakkında Makina Seçimi İçin Ve Stok Durumu İçin Her Zaman Arayabilirsiniz.

Listeye geri dön

İlgili gönderiler